Series
Ratings
12
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0