Movies
Ratings
305
Bad BoysRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0