Series
Ratings
387
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5- The Time of FeverRated ★ 3.5
Unintentional Love StoryRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 2.5
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Mirmo Zibang! Season 2Rated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5