Titles you rated
WandaVisionRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0