Series
Ratings
12
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0