Movies
Ratings
221
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5