Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.0
WickedRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
YarnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5