Series
Ratings
25
Oshi no KoRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5