Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5