Series
Ratings
68- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
WrestlersRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0