Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 0.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
Cries and WhispersRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 1.0