Movies
Ratings
18
WhiplashRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Hall PassRated ★ 3.5
Freedom WritersRated ★ 2.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
Mai RatimaRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5