Movies
Ratings
165
Jerry MaguireRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 5.0