Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0