Series
Ratings
108
SKY CastleRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.0