Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 1.0
Robin HoodRated ★ 0.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5