Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5