Movies
Ratings
598
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0