Series
Ratings
12
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5