Titles you rated
The DepartedRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
LifeRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
LavaRated ★ 2.0
EverestRated ★ 3.5
300Rated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0