Titles you rated
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0