Series
Ratings
11
ChernobylRated ★ 5.0
GothamRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0