Movies
Ratings
20
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Bullet VanishesRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 2.0