Movies
Ratings
827
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 5.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 5.0