Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 2.5