Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5