Movies
Ratings
15
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
Be with MeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
MRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 2.0- MamaRated ★ 3.0