Titles you rated
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.0
- Palace of DreamsRated ★ 4.0
- Human TargetRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0- Emily Owens M.D.Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0