Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0