Series
Ratings
40
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0