Series
Ratings
20
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 4.5