Series
Ratings
30
H.I.TRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0