Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5