Movies
Ratings
41 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
 Our Little SisterRated ★ 4.0 Our Little SisterRated ★ 4.0
 AssassinationRated ★ 3.5 AssassinationRated ★ 3.5
 Inside MenRated ★ 4.0 Inside MenRated ★ 4.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 Iron Man 2Rated ★ 2.5 Iron Man 2Rated ★ 2.5
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
 DeadpoolRated ★ 4.0 DeadpoolRated ★ 4.0
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
 The Lego MovieRated ★ 2.0 The Lego MovieRated ★ 2.0
 Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 1.0 Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 1.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 4.0 InceptionRated ★ 4.0