Titles you rated
 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
 Angel EyesRated ★ 4.0 Angel EyesRated ★ 4.0
 Good DoctorRated ★ 3.5 Good DoctorRated ★ 3.5
 Fated to Love YouRated ★ 3.0 Fated to Love YouRated ★ 3.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 3.5 Incomplete LifeRated ★ 3.5
 Discovery of RomanceRated ★ 4.5 Discovery of RomanceRated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 5.0 The ProducersRated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0