Titles you rated
FollowingRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
My♡PuppyRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5