Titles you rated
Law and The CityRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
맹감독의 악플러Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 2.0