Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5