Series
Ratings
21
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0