Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0