Movies
Ratings
47
TakenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0