Series
Ratings
102
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0