Titles you rated
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 2.5
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
HitmanRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5