Series
Ratings
120
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Long VacationRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
I am Also Film Director Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0