Series
Ratings
519
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 5.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5