Titles you rated
- CinderellaRated ★ 3.0
- FriendsRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0- JealousyRated ★ 3.0
- Goodbye My LoveRated ★ 3.5
- Foolish PrincesRated ★ 3.0
- ProposeRated ★ 3.5
- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- TruthRated ★ 3.5
- BossRated ★ 3.5
- ModelRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0