Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
NextRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 3.5