Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 1.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 1.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0