Movies
Ratings
612
MoonlightRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.0