Movies
Ratings
475
WatchmenRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Shanghai NoonRated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
StormbreakerRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 3.5
The Normal HeartRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0